Haba RAIN – exclusive, premium, standard

W dzisiejszym wpisie opowiemy Wam co nieco o Haba RAIN – najtrwalszych i najbardziej ekonomicznych systemach zagospodarowywania wody deszczowej. Zbiorniki do systemów HABA RAIN produkujemy we własnym zakładzie na nowoczesnych urządzeniach do rotomouldingu, co zapewnia wysoką jakość poprzez stały system monitoringu. Do ich produkcji stosujemy wyłącznie najwyższej jakości polietylen HDPE, który zapewnia dużą trwałość wyrobów. Z naszą pomocą i wsparciem, są Państwo w stanie dobrać najbardziej optymalne rozwiązania dla każdych, nawet najbardziej wygórowanych wymagań i potrzeb. A na to wszystko aż 10 lat gwarancji!

a

Haba RAIN – dla kogo?

Systemy do zagospodarowania wody deszczowej Haba RAIN to idealne rozwiązanie dla ludzi pragnących zaoszczędzić na zużyciu wody z sieci wodociągowej. Wykorzystanie wody w czasach deficytu wody pitnej na świecie jest idealnym rozwiązaniem łączącym przemysł i gospodarstwa domowe z dziedziną ekologii, na którą jest kładziony coraz większy nacisk.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo trzy możliwości zagospodarowania wód opadowych. Każdą z nich postaramy się nieco przybliżyć poniżej.

a

Haba RAIN EXCLUSIVE

Wersja EXCLUSIVE to najbardziej zaawansowany technologicznie system zagospodarowania wody deszczowej. Skierowany jest do osób, które obok funkcjonalności, cenią sobie komfort eksploatacji. Wybierając Haba RAIN EXCLUSIVE decydujesz się na jakość potwierdzoną dziesięcioletnią gwarancją na zbiornik.

Poza wszystkimi cechami wersji PREMIUM i STANDARD, system ten został wyposażony w nowoczesny sterownik elektroniczny, zapewniający w pełni zautomatyzowaną pracę, redukującą drgania obudowę centrali i automatyczne zabezpieczenie przed stagnacją wody.

Centrala EXCLUSIVE jako jedyna daje możliwość zamontowania dodatkowej pompy w zbiorniku, dzięki której możesz transportować wodę na duże odległości, co zwiększa funkcjonalność całej instalacji.

Zastosowanie: ogród, dom.

Haba RAIN PREMIUM

System PREMIUM umożliwia wykorzystanie wody deszczowej zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Pozyskaną wodę opadową można wykorzystać do nawadniania ogrodu, spłukiwania toalet, pisuaru, sprzątania tarasu oraz prania. W tym przypadku system STANDARD został uzupełniony o centralę sterującą pracą układu i optymalizującą zużycie wody wodociągowej o około 50%.

Zastosowanie: ogród, dom.

a

Haba RAIN STANDARD

Zestaw ten umożliwia gromadzenie wody deszczowej i wykorzystanie jej do podlewania / nawadniania ogrodu. Miękka woda (deszczówka) z niską zawartością wapnia jest szczególnie korzystna dla roślin. Deszczówkę możemy również wykorzystać do prac porządkowych, takich jak np.: mycie tarasu, garażu itp. Odpowiedni dobór zestawu zapewni optymalną akumulację wody deszczowej i jej maksymalne wykorzystanie.

Zastosowanie: ogród.

Zestaw do zagospodarowania wody deszczowej HABA RAIN 4500l

 

Interesujący artykuł? Przeczytaj także o...

Ścieki są jednym z produktów ubocznych generowanych przez gospodarstwa domowe. Przeciętny Polak wytwarza rocznie aż 332 kilogramy odpadów komunalnych, które następnie trafiają na składowiska. Choć jest to wartość znacznie niższa od średniej unijnej, to jednak nie możemy się określać mianem zielonej... więcej
Jeżeli w minimalnym stopniu interesujecie się budownictwem mieszkaniowym, powinniście wiedzieć, że na przestrzeni kilku ostatnich lat zaczęły zmieniać się trendy. Dziś coraz więcej osób planujących budowę domu rezygnuje z klasycznego budownictwa, które bazuje na cegłach i materiałach betonowych na... więcej
Coraz więcej osób na terenie swoich posesji oraz gospodarstw domowych wdraża rozwiązania, które przyczyniają się nie tylko do zmniejszenia kwot pojawiających się na rachunkach za podstawowe media, ale również mają istotny wpływ na ochronę otaczającego nas środowiska. Obecnie największą... więcej