Haba RAIN – exclusive, premium, standard

W dzisiejszym wpisie opowiemy Wam co nieco o Haba RAIN – najtrwalszych i najbardziej ekonomicznych systemach zagospodarowywania wody deszczowej. Zbiorniki do systemów HABA RAIN produkujemy we własnym zakładzie na nowoczesnych urządzeniach do rotomouldingu, co zapewnia wysoką jakość poprzez stały system monitoringu. Do ich produkcji stosujemy wyłącznie najwyższej jakości polietylen HDPE, który zapewnia dużą trwałość wyrobów. Z naszą pomocą i wsparciem, są Państwo w stanie dobrać najbardziej optymalne rozwiązania dla każdych, nawet najbardziej wygórowanych wymagań i potrzeb. A na to wszystko aż 10 lat gwarancji!

a

Haba RAIN – dla kogo?

Systemy do zagospodarowania wody deszczowej Haba RAIN to idealne rozwiązanie dla ludzi pragnących zaoszczędzić na zużyciu wody z sieci wodociągowej. Wykorzystanie wody w czasach deficytu wody pitnej na świecie jest idealnym rozwiązaniem łączącym przemysł i gospodarstwa domowe z dziedziną ekologii, na którą jest kładziony coraz większy nacisk.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo trzy możliwości zagospodarowania wód opadowych. Każdą z nich postaramy się nieco przybliżyć poniżej.

a

Haba RAIN EXCLUSIVE

Wersja EXCLUSIVE to najbardziej zaawansowany technologicznie system zagospodarowania wody deszczowej. Skierowany jest do osób, które obok funkcjonalności, cenią sobie komfort eksploatacji. Wybierając Haba RAIN EXCLUSIVE decydujesz się na jakość potwierdzoną dziesięcioletnią gwarancją na zbiornik.

Poza wszystkimi cechami wersji PREMIUM i STANDARD, system ten został wyposażony w nowoczesny sterownik elektroniczny, zapewniający w pełni zautomatyzowaną pracę, redukującą drgania obudowę centrali i automatyczne zabezpieczenie przed stagnacją wody.

Centrala EXCLUSIVE jako jedyna daje możliwość zamontowania dodatkowej pompy w zbiorniku, dzięki której możesz transportować wodę na duże odległości, co zwiększa funkcjonalność całej instalacji.

Zastosowanie: ogród, dom.

Haba RAIN PREMIUM

System PREMIUM umożliwia wykorzystanie wody deszczowej zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Pozyskaną wodę opadową można wykorzystać do nawadniania ogrodu, spłukiwania toalet, pisuaru, sprzątania tarasu oraz prania. W tym przypadku system STANDARD został uzupełniony o centralę sterującą pracą układu i optymalizującą zużycie wody wodociągowej o około 50%.

Zastosowanie: ogród, dom.

a

Haba RAIN STANDARD

Zestaw ten umożliwia gromadzenie wody deszczowej i wykorzystanie jej do podlewania / nawadniania ogrodu. Miękka woda (deszczówka) z niską zawartością wapnia jest szczególnie korzystna dla roślin. Deszczówkę możemy również wykorzystać do prac porządkowych, takich jak np.: mycie tarasu, garażu itp. Odpowiedni dobór zestawu zapewni optymalną akumulację wody deszczowej i jej maksymalne wykorzystanie.

Zastosowanie: ogród.

Zestaw do zagospodarowania wody deszczowej HABA RAIN 4500l

 

Interesujący artykuł? Przeczytaj także o...

Zbieranie deszczówki to powszechna praktyka w wielu gospodarstwach domowych. Nie tylko pomaga skutecznie odprowadzać wodę z powierzchni, ale także umożliwia oszczędności w domowym budżecie. Dowiedz się, w jaki sposób można wykorzystać zmagazynowaną wodę? Wszechstronna deszczówka Deszczówka może... więcej
Firma HABA RL istnieje na rynku od 1993 roku. Jesteśmy liderem w produkcji małych oczyszczalni ścieków, które można kupić na terenie całej Polski w specjalistycznych firmach zajmujących się projektowaniem, montażem i serwisowaniem oczyszczalni ścieków HABA. Naszą ofertę uzupełniają separatory... więcej
Od wielu lat przemysł jest utożsamiany z działalnością, która nie sprzyja otaczającemu nas światu. Obwiniany jest za wycieki chemikaliów do pobliskich akwenów, zanieczyszczenia powietrza oraz skażenia gleby. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ na przestrzeni lat zdarzały się katastrofy ekologiczne,... więcej