Kontakt

Skontaktuj się z naszym doradcą,
otrzymasz kontakt do najbliższego autoryzowanego partnera naszej firmy.
Mamy ich ponad 100 w całej Polsce!

SIEDZIBA GŁÓWNA/ DZIAŁ HANDLOWY

62-065 Grodzisk Wlkp.     |     ul. Zdrojowa 51

+48 61 30 70 172
poczta@haba.pl

INSTALACJE C.O. i WOD-KAN/ BIOPREPARATY

62-065 Grodzisk Wlkp.     |     ul. Bukowska 63a

+48 61 44 46 256
instalacje@haba.pl

Rafał Lusina

Prezes

r.lusina@haba.pl

Marta Łysiak

Zastępca prezesa, handel zagraniczny

marta.l@haba.pl

 

Paweł Stachowiak

oczyszczalnie ścieków, instalacje wody deszczowej

p.stachowiak@haba.pl
+48 519 050 549

Zbigniew Kocąka

oczyszczalnie ścieków, przepompownie

zbigniew.k@haba.pl
+48 606 965 854

Maciej Woźny

separatory tłuszczu i węglowodorów

maciej.w@haba.pl
+48 737 344 808

Ania Borowiak

biopreparaty, serwisy oczyszczalni

ania.b@haba.pl
+48 606 965 847

Zdjęcie HaniHania Gierlińska

Asystentka prezesa, marketing

hania.g@haba.pl
+48 508 162 423

 

Adam Andrzejewski

instalacje wod-kan-co

adam.a@haba.pl
+48 516 193 797

MaciejMaciej Opaska

wdrożenia i innowacje

maciej.o@haba.pl
+48 799 158 549

 

 

 

 

DANE FIRMY

HABA RL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
ul. Zdrojowa 51
62-065 Grodzisk Wielkopolski

NIP: 995 024 84 52
Regon: 368989081

Nr konta: 36 9081 0006 2001 0008 3944 0001

Nadobrzański Bank Spółdzielczy
plac Powstańców Wielkopolskich 34
62-067 Rakoniewice

 

Kliknij i otwórz mapę dojazdu

Formularz kontaktowy

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.